
Велосипед Royal 26-15" DRIVE чорно-зелений 2024
- В наявності
- Код: 2624 Drive чорно-зелений
8 023,70 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шатун сталевий.,Кермо сталь + винос алюм.,Передня втулка з ексцентриком,Картридж NECO.,У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСИПЕДА ВХОДИТЬ: КРИЛА, КАТАФОТИ, ПІДНІЖКА, ПАСПОРТ.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 15" |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.6 кг |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Хід вилки | 100 мм |
- Ціна: 8 023,70 ₴






