
Велосипед Impuls 27,5" X400 (механіка) чорний
- В наявності
- Код: 27.5 X400 black
15 165,90 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Impuls 27,5" X400 (механіка) чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 19" |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Хід вилки | 120 мм |
- Ціна: 15 165,90 ₴










