
Велосипед Impuls 27,5" X400 (механіка) Червоний
- В наявності
- Код: 27.5 X100 red
16 275,60 ₴
ВЕЛОСИПЕД СПОРТИВНЫЙ IMPULS 27,5" X400 (механика) КРАСНЫЙ.rong>
Характеристика:
Рама - Алюмінієвий;
Вилка - амортизац. з алюмін. профілю. коронкою LOCKOUT;
Обладнання:
Моноблок SHIMANO SL-M310
+ пер. перек.SHIMANO FD-M310
+ зад.перек.SHIMANO RD-M370;
Шатун - Алюмінієвий SHIMANO 24*34*42T;
Педалі - алюмін. профілю;
Каретка-катрідж NEKO;
Ланцюг KMC;
Тріскачка - SHIMANO CH-HG200-8 ;
Втулки - АЛЮМ.SHUNFENG на пром.підшипник-Ексцентрик;
Обод подвійний алюмінієвий IMPULS;
Покришка-KENDA 27,5*2,1;
Підсідельний алюмін. профілю.
Винос керма - алюмінієвий IMPULS;
Кермо-алюмінієвий IMPULS;
Гальма-Дискові C-STAR перед. і задній Механіка;
Крылья-NEW DESING;
Подножка, Катафоты
Компания
Tel.
,
,
ДОСТАВКА СПОРТИВНЫХ ТОВАРОВ ПО ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ.
ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА ПРИ НАЛИЧИИ ТОВАРА НА СКЛАДЕ.
Гарантии распространяются только на раму-от заводского брака. Рама является целой, без трещин.
Оборудование велосипеда, является сопутствующим.
Дополнительно велосипед можно дополнить сигнальными фонариками, спидометром, пищевой флягой(баклажкой), различными транспортировочными сумочками, насосом, шестигранниками.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звик до габаритів велосипеда.
Спустя две недели Вам необходимо сделать первое ТО: подтянуть все гайки и болты, проверить шатуны (накидным ключом на 15"). Цепь смазывать маслом "веретёнка". И в обязательном порядке проверить рулевую!!! По мере эксплуатации все усаживается на свои места и есть необходимость все проверить. Так вы увеличиваете срок годности всем узлам. Настройку дисковых тормозов следует доверить специалисту по мере необходимости.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMPULS BIKE |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.6 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 19" |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 120 мм |
- Ціна: 16 275,60 ₴










