![Велосипед Cross SMILE 26" 13" Чорний-Рожевий [26CJS-004669], фото 1](https://images.prom.ua/7379121632_velosiped-cross-smile.jpg)
Велосипед Cross SMILE 26" 13" Чорний-Рожевий [26CJS-004669]
- В наявності
- Код: 26CJS-004669
6 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 13" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь, 25.4*28.6*30*193MM |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 22.2*120mm, чорні |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Кермо | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір (додатковий) | Рожевий |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Подвійний Алюмінієвий 26"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 26X2.35 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 26X2.35 |
| Підсідельний штир | Сталь 28-6 X300 X1-4T |
| Рама | Cross - ste-13 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2023 |
| Серія | SMILE |
| Система шатунів | SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 6 990 ₴

![Велосипед Cross SMILE 26" 13" Чорний-Рожевий [26CJS-004669], фото 2](https://images.prom.ua/7379121633_w159_h159_velosiped-cross-smile.jpg)
