![Велосипед Titan Parma 28" 18" Кремовий [28TWCT-005097], фото 1](https://images.prom.ua/7379102806_velosiped-titan-parma.jpg)
Велосипед Titan Parma 28" 18" Кремовий [28TWCT-005097]
- В наявності
- Код: 28TWCT-005097
8 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike Leader 29" 19.5" Чорний-Синій Уцінка [29CJPr21-005143]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 18" |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 17 кг |
| Вилка | Titan - ste |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | falcon, Stal |
| Втулка (передня) | QS-102 |
| Вік | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Ніжне гальмо |
| Гальмо (переднє) | V-Brake |
| Гальмівні ручки | Адюмінієві |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Діаметр коліс | 28" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кермо | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Кремовий |
| Колір рами (основний) | Кремовий |
| Ланцюг | TEC,C1 104L |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Покришка (задня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Покришка (передня) | SY-B009,28*1.75,D:650MM,W:42MM |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Titan - ste-18 |
| Рульова колонка | Neco H800K |
| Рік | 2024 |
| Серія | Parma |
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM |
| Спиці | 14 G |
| Сідло | Comfort |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип рами | Міський |
- Ціна: 8 990 ₴

![Велосипед Titan Parma 28" 18" Кремовий [28TWCT-005097], фото 2](https://images.prom.ua/7379102808_w159_h159_velosiped-titan-parma.jpg)
