![Велосипед Titan Mars 2025 24" 11" Зелений [24TJA-005012], фото 1](https://images.prom.ua/7379096198_velosiped-titan-mars.jpg)
Велосипед Titan Mars 2025 24" 11" Зелений [24TJA-005012]
- В наявності
- Код: 24TJA-005012
10 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Titan FOX 24" 12" 2024 Чорний-Зелений [24TJA-005678]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Розмір рами | 11" |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23QR |
| Втулка (передня) | GL-A23QF |
| Вік | Дитячий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Діаметр коліс | 24" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T |
| Кермо | 590*22.2*31.8*2.0T, ALLOY, H: 30MM |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 104L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал рами | Магний |
| Наявність LockOut | Да |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | KENDA K1177 |
| Покришка (передня) | KENDA K1177 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan-mag-11 |
| Рульова колонка | NECO H117DM |
| Рік | 2025 |
| Серія | Mars |
| Система шатунів | 1/2*3/32*42T*152mm, алюміній |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 10 300 ₴

![Велосипед Titan Mars 2025 24" 11" Зелений [24TJA-005012], фото 2](https://images.prom.ua/7379096199_w159_h159_velosiped-titan-mars.jpg)
![Велосипед Titan Mars 2025 24" 11" Зелений [24TJA-005012], фото 3](https://images.prom.ua/7379096200_w159_h159_velosiped-titan-mars.jpg)
