![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 1](https://images.prom.ua/7379104137_velosiped-cross-galaxy.jpg)
Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450]
- Немає в наявності
- Код: 29CJAS-003450
18 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 20" |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 14 кг |
| Маслина додаткова | Безрізьбова |
| Вилка | SR SUNTOUR SF16-XCT-HLO-100-DS-29″ |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | M10*14G*36H*135*145MM, алюмінієва |
| Втулка (передня) | M10*14G*36H*100*108mm, з ексцентриком:108mm, алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 ALTUS |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Зростання для модуля підбору | 190-205 |
| Каретка | NECO B910. |
| Касета | Shimano CS-HG200-8. 8 SP |
| Кермо | Алюмінієвий 680 * 22 - 2 * 31 - 8 * 2 - 4T. H - 30MM |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Червоний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z7. 1/2*3/32*112 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M310, 24sp |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-625. |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-M370 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-TY700, 31.8MM, верхня тяга |
| Покришка (задня) | Kenda 2,35" чорна |
| Покришка (передня) | Kenda 2,35" чорна |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - alu - 20 |
| Рульова колонка | NECO H156-MP,1-1/8*44*30, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серія | Galaxy |
| Система шатунів | SHIMANO FC-TY301 |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 18 200 ₴

![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 2](https://images.prom.ua/7379104138_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 3](https://images.prom.ua/7379104139_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 4](https://images.prom.ua/7379104140_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 5](https://images.prom.ua/7379104141_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 6](https://images.prom.ua/7379104142_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 7](https://images.prom.ua/7379104143_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 8](https://images.prom.ua/7379104144_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
![Велосипед Cross Galaxy 29" 20" Чорний-Червоний [29CJAS-003450], фото 9](https://images.prom.ua/7379104145_w159_h159_velosiped-cross-galaxy.jpg)
