![Велосипед Cross Flash 2024 26" 13" Червоний-Чорний [26CWA-005062], фото 1](https://images.prom.ua/7379103715_velosiped-cross-flash.jpg)
Велосипед Cross Flash 2024 26" 13" Червоний-Чорний [26CWA-005062]
- В наявності
- Код: 26CWA-005062
9 400 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cross |
| Розмір рами | 13" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва |
| Вік | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130 мм |
| Діаметр коліс | 26" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Касета | KDF-711 |
| Кермо | Алюмінієвий .650mm |
| Колір (додатковий) | червоний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Ланцюг | FFC,Z51 106L |
| Манетки (Ручки перемикання) | EF-500 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Наявність LockOut | Да |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | RD-TZ500 |
| Покришка (задня) | 2,1" чорна |
| Покришка (передня) | 2,1" чорна |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cross - alu-13 |
| Рульова колонка | NECO H119CSM |
| Рік | 2024 |
| Серія | Flash |
| Система шатунів | 1/2*3/32*24*34*42T*152 мм |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Cros - MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 9 400 ₴

![Велосипед Cross Flash 2024 26" 13" Червоний-Чорний [26CWA-005062], фото 2](https://images.prom.ua/7379103716_w159_h159_velosiped-cross-flash.jpg)
