![Велосипед Cronus Centurion 29" 19.5" Чорний-Блакитний [29CRN-005095], фото 1](https://images.prom.ua/7379105163_velosiped-cronus-centurion.jpg)
Велосипед Cronus Centurion 29" 19.5" Чорний-Блакитний [29CRN-005095]
- Немає в наявності
- Код: 29CRN-005095
19 101 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед CrossBike COMPASS 29" 20" Чорний-Червоний [29СTA-006256]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cronus |
| Розмір рами | 19.5" |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Вилка | Алюмінієва SR Suntour XCM 29" |
| Виніс руля | Алюмінієвий L: 80mm |
| Втулка (Задня) | Алюмінієва |
| Втулка (передня) | Алюмінієва |
| Вік | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | BR-MT200 (Shimano) |
| Гальмо (переднє) | Shimano BR-MT200 |
| Гальмівні ручки | Shimano BR-MT200 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Чорні, з алюмінієвим кільцем 130mm |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Немає |
| Каретка | SHIMANO BB-UN101 |
| Касета | SHIMANO HG200-8 12-32T |
| Кермо | Алюмінієвий, 760mm |
| Колір (додатковий) | Блакитний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Кількість швидкостей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC,HV700 112L |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Алюмінієві Wellgo B249DU |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Acera RD-M3020-SGS 7/8 |
| Перемикач швидкостей (передній) | SHIMANO FD-Y300D |
| Покришка (задня) | Kenda K1010 |
| Покришка (передня) | Kenda K1010 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Cronus-Profast-alu19/5 |
| Рульова колонка | NECO H148,1-1/8"*44*30 |
| Рік | 2024 |
| Серія | Centurion |
| Система шатунів | SHIMANO AFCTY301C244CL |
| Спиці | 14 G |
| Стать | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | Чорне, MTB |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний |
| Тип задньої втулки | З ексцентриком |
| Тип рами | Гірський |
- Ціна: 19 101 ₴

![Велосипед Cronus Centurion 29" 19.5" Чорний-Блакитний [29CRN-005095], фото 2](https://images.prom.ua/7379105164_w159_h159_velosiped-cronus-centurion.jpg)
