
Покрышка для мотоцикла 140/70-17, Deli Tire SB-117, Enduro, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8100
3 025 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для мотоцикла 140/70-17, Deli Tire SB-117, TL випущена досить популярним в Україні виробником гуми для мототехніки та велосипедів з Індонезії Deli Tire або старою назвою Swallow. Виробник представлений на ринку України вже понад 15 років і зарекомендував себе в кращому світлі. Покришка зроблена повністю відповідно до стандартних розмірів 140/70-17 і прекрасно замінить стару без жодних нюансів. За весь час роботи в цього виробника практично немає браку та підтримується чудова якість лиття. Також і склад гуми досить збалансований і об'єднує в собі всі необхідні якості: м'якість, чудове зчеплення з різними поверхнями, зносостійкість і довговічність. Покришка представлена з протектором ендуро, він підходить для власників мотоциклів, які їздять як асфальтовими дорогами, так і пересіченою місцевістю. Завдяки спеціальній формі протектора, він створює мінімальний для такого типу шум під час їзди по шосе та чудово чіпляється за не дуже стабільні ґрунти, так само чудово відводить воду з плями контакту. Це універсальний варіант для свого кола споживачів, якщо Вам потрібна максимальна паливна ефективність або їзда бездоріжжям, Вам варто вибрати інші типи протекторів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 140 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Індекс навантаження шини | 66 |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.72 кг |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 3 025 ₴

