
Покришка на тачку 4.00-4, Ромб, TT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9039
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на тачку 4.00-4, Ромб, TT — це високоякісна покришка, спеціально розроблена для використання на тачках. Вона має розміри 4.00-4, що забезпечує чудову стійкість і зчеплення з дорогою на будь-яких поверхнях. Покришка виготовлена з міцного матеріалу та має чотири шари посилення, що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Вона також має технологію TT (Tube Type), що означає, що вона призначена для використання з камерою. Гума 4.00-4, Ромб, TT — це чудовий вибір для тих, хто шукає надійне та якісне покришку для своєї тачки, особливо для використання на нерівних поверхнях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Ширина шини | 4" |
| Індекс швидкості | B |
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Посадковий діаметр шини | 4" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Призначення | Селхоспотехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр колеса/диска | 4 |
| Норма кількості шарів | 4PR |
| Повнопрофільна шина | Немає |
- Ціна: 220 ₴

