
Покришка на Зубр 4.50-12, PZ Посилена, TT
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9045
1 265 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на Зутр 4.50-12, PZ Посилена, TT виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Ця покришка є дорожньою, вона призначена для максимально комфортної їзди, практично в будь-яку погоду, асфальтованими дорогами. Такий тип покришки має достатню кількість неглибоких канавок для відведення води з плями контакту, що дає змогу завжди зберігати стійке положення транспортного засобу та без жодних нюансів рухатися в будь-яку погоду, але все ж з'їжджати з асфальтованих доріг на такій покришці не варто. Це безкамерна покришка, вона призначена для встановлення з камерою, за умови використання відповідного диска, але за потреби її можна встановити й замість камерної покришки, доукомплектувавши камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 77 |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.86 кг |
| Норма кількості шарів | 10PR |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Ширина шини | 4.5" |
- Ціна: 1 265 ₴

