
Покришка на електросамокат антипрокольна 10x2.70-6.5, 70/65-6.5 Chao Yang H-689, TL
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_VP-8980
1 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електросамокат антипрокольна 10x2.70-6.5, 70/65-6.5 Chao Yang H-689, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах і іншої електротехнології з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6,5 дюйма і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди дорогами з гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 кг |
| Висота профілю шини | 65 мм |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 65" |
| Призначення | Гібрид |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Тип шини | Слики |
| Ширина шини | 70 мм |
- Ціна: 1 029 ₴

