
Покришка на електросамокат 80/65-6 DURO HT-005, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP003378
575 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електросамокат 80/65-6 DURO HT-004, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6 дюймів і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди по дорогах із гарним покриттям, позаяк не має додаткових ґрунтозах, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DURO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 80 мм |
| Висота профілю шини | 65 |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 80 см |
| Призначення | Для электросамоката |
| Вага | 740 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Тип шини | Слики |
- Ціна: 575 ₴

