
Покришка на електросамокат 60/70-6.5 Xuancheng XC-060, TL
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_VP-8982
473 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електросамокат 60/70-6.5 Xuancheng XC-060, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах і іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6,5 дюйма і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди по дорогах із гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Сліки |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Виробник | Xuancheng |
| Ширина шини | 60 мм |
| Посадковий діаметр шини | 65" |
| Висота профілю шини | 70 мм |
| Призначення | Гібрид |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 473 ₴

