
Покришка на електросамокат 4.00-6 CST CM-531, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8994
715 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електросамокат 4.00-6 CST CM-531, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6 дюймів і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди дорогами з гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження шини | 28 |
| Індекс швидкості | E |
| Вага | 1.14 кг |
| Діаметр колеса/диска | 6" |
| Норма кількості шарів | 2PR |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 715 ₴

