
Покришка на електровелосипед 16x2.50, (2.25-12), H-588 ChaoYang, ТL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9098
686 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електровелосипед 16x2.50, (2.25-12), H-588 ChaoYang, ТL — це високоякісна гума, яка забезпечує чудову стійкість і комфорт під час їзди на мопеді. Вона має розміри 16x2.50, (2.25-12), що забезпечує гарну керованість і маневреність на різних дорогах. Гума виготовлена з міцного матеріалу та має технологію TL (Tubless), що означає, що вона призначена для використання без камери. Це забезпечує найкращу стійкість і безпеку під час їзди на високих швидкостях. Покришка на електровелосипед 16x2.50, (2.25-12), H-588 ChaoYang, ТL має симетричний протектор, який забезпечує чудове зчеплення з дорогою та гарну керованість. Вона також має шість шарів посилення (6PR), що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Якщо ви шукаєте якісну покришку для свого мопеда, то 16x2.50, (2.25-12), H-588 ChaoYang — це чудовий вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Норма кількості шарів | 6PR |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина | 64 см |
| Ширина шини | 2024/05/02 00:00:00 |
- Ціна: 686 ₴

