
Покришка на електровелосипед 14x2.50, Battle Way (Wanda) TL
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9096
466 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на електровелосипед 14x2.50, Battle Way (Wanda) TL — це високоякісна гума, яка забезпечує чудову стійкість і комфорт під час їзди на мопеді. Вона має розміри 14x2.50, що забезпечує гарну керованість і маневровість на різних дорогах. Гума виготовлена з міцного матеріалу та має технологію TT, що означає, що вона призначена для використання з камерою. Це гарантує найкращу стійкість і безпеку під час їзди на високих швидкостях. Покришка на електровелосипед 14x2.50, (60/100-10) має симетричний протектор, який забезпечує чудове зчеплення з дорогою та гарну керованість. Вона також має шість шарів посилення (6PR), що забезпечує її довговічність і надійність в екстремальних умовах. Якщо ви шукаєте якісну покришку для свого мопеда, то покришка на електровелосипед Покришка на електровелосипед 14x2.50, Battle Way (Wanda) TL— це чудовий вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 2024/05/02 00:00:00 |
| Ширина | 60 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 466 ₴

