
Покришка на велосипед 700x25C, 25-622, H-5128 ChaoYang Антрипрокол
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9126
257 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на велосипед 700x25C, 25-622, H-5128 ChaoYang виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Такий протектор належить до слікових покришок, вони оптимально призначені для їзди асфальтом і щільними ґрунтовими дорогами. На цих типах покриття вони мають чудове зчеплення й найкращий накат серед усіх типів покришок. Але якщо Ви віддаєте перевагу їзду ґрунтовими дорогами, то така покришка має дуже погане зчеплення на поворотах через те, що немає бічних зачепів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 257 ₴

