
Покришка на велосипед 28х1.75 Durro N-120
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8936
158 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на велосипед 28х1.75 Durro N-120 призначена для велосипедів із діаметром колеса 28 дюймів і шириною покришки 1.75 дюйма. Durro BH-610 забезпечує чудове зчеплення з дорогою та гарну стійкість навіть на мокрому асфальті. Це дає змогу вам почуватися впевнено та безпечно під час їзди на велосипеді. Покришка виготовлена з міцного гумового матеріалу, що робить її довговічною та стійкою до проколів. Вона також має гарні амортизаційні властивості, які допомагають пом'якшити удари та вібрацію на нерівних дорогах. Durro BH-610 пропонує чудову комфортність і плавність руху. Вона підходить для міської їзди, прогулянок парками та для подорожей на дальні відстані. Якщо ви шукаєте надійну покришку для вашого велосипеда, яка забезпечить вас комфортною й безпечною поїздкою, то Durro N-120 може бути чудовим вибором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22 кг |
| Виробник | Durro |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 158 ₴

