
Покришка на велосипед 26х1.90, (48-559), A-810 ChaoYang
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9124
286 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на велосипед 26х1.90, (48-559), A-810 ChaoYang виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Цей тип протектора потрібно вибирати, якщо Ви пересуваєтеся ґрунтовими дорогами, бездоріжжям, бруду та піску. Вона має масивні шипи на всій поверхні та чудову бічну підтримку, що дає змогу максимально контролювати Ваш транспортний засіб на складних типах покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 48 см |
| Ширина шини | 2024/09/01 00:00:00 |
- Ціна: 286 ₴

