
Покришка 90/85-6 CST CM-531, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8761
666 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка 90/85-6 CST CM-531, TL виготовлена спеціально для використання на електросамокатах, гіробордах, гіроскутерах та іншої електротехніки з таким розміром покришки. Має посадковий діаметр 6 дюймів і призначена для використання як безкамерна покришка, якщо Ваш диск призначений під це. Завдяки збільшеному шару гуми, тримає більший тиск і не так сильно схильна до проколів, так само збільшується термін експлуатації покришки. Призначена для їзди дорогами з гарним покриттям, оскільки не має додаткових ґрунтозацепів, а тільки канавки для відведення води. Під час використання на нестабільних ґрунтах може призвести до травмування пілота. Якщо необхідно її використовувати з камерою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | CST |
| Висота профілю шини | 85 |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Матеріал | Гума |
| Призначення | Для электросамоката |
| Тип шини | Полуслики |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 666 ₴

