
Підшипник для тачки 20х35
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-5380
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник чашка для тачки під 20-міліметрову вісь, цей вузол, попри свою простоту, слугує основним елементом, який є частиною опори або упору осі, під час виходу з ладу підшипника стає неможливим використовувати інструмент. Цей підшипник є найпоширенішим підшипником для садових тачок, він використовується на 80% коліс для цієї техніки. він має зовнішній діаметр у 35 міліметрів і його легко замінити навіть самостійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Внутрішній діаметр. | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Ширина | 11 мм |
- Ціна: 15 ₴

