
Колесо 4.00-10 для візка, причепа під 20 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-9032
1 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо в складі розміром 4.00-10 для саморобної тачки або візка або іншої техніки з можливістю застосування цього пневматичного колеса, діаметр колеса становить 46 см і завширшки гуми в 10 см, ці характеристики забезпечують гарний накат і легкість під час екплуатації, встановлення колеса полегшує стандартний розмір сходинки діаметром 20 мм на поширених підшипниках 6204, під час заміни якого не має виникнути труднощів у зв'язку зі зламанням. Диск між собою зварений, у цьому разі даній спосіб поєднання міцніший, ніж на болтовому з'єднанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження шини | 64 |
| Вага | 3.5 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 80 мм |
| Діаметр | 460 мм |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Матеріал диска | Метал |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 300 ₴

