
Камера на фетбайк 20х4.00/4.90, (100/120-406), ChaoYang F/V, 33 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-9133
260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера на фетбайк 20х4.00/4.90, (100/120-406), ChaoYang F/V, 33 мм виготовлена із суміші чистої гуми з іншими компонентами та має чудову якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має чудову еластичність і легко встановлюється у Ваше колесо. Під час встановлення потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид камери | Без антипрокольной рідини |
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Тип ніпеля | Французька (FV) |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина шини | 4" |
- Ціна: 260 ₴

