
Камера на електросамокат 8 1/2х2, 50/75-6.1, (50-156) Trazand A/V 33 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_VP-8985
121 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера на електросамокат 8 1/2х2, 50/75-6.1, (50-156) Trazand A/V 33 мм. виготовлена спеціально для електросамокатів, має потовщену гуму для вищих навантажень, які створює електросамокат. Для зручного накачування коліс вентиль має довжину 33 міліметри, щоб не робити незручності на тяговому колесі та не впиратися в електромотор. Також її можна використовувати і на звичайних велосипедах, і колясках у цьому разі вона слугуватиме набагато більше часу, на відміну від бюджетної камери. Вентиль має стандартний розмір і накачується від звичайних автомобільних насосів. Камера підійде під такі покришки: 8х1.75, 8х1.90, 8х1.95, 8х2.00, 8х2.10, 8.125. Так само за потреби в неї можна залити гель від проколів і в такий спосіб поліпшити її властивості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид камери | Без антипрокольной рідини |
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина шини | 2.0 |
- Ціна: 121 ₴

