
Велосипед 18" дюймів 2-х колесний IMPULS SP Leon чорно-синьо-салатовий
- В наявності
- Код: SP 1823 ЧС
4 435,20 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед дитячий IMPULS SP Leon 18Д. чорно-синьо-салатовий
-Дитячий 2-колісний велосипед призначений для дітей від 5-ти років (зріст 115см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу. Для цієї мети надані ЗЙОМНІ СТРАХУВАЛЬНІ КОЛЕСА.
-ГАЛЬМУВАННЯ можливе шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цільна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від попадання одягу в ланцюг.an>
-Так само є додатково:
регульовані по висоті сидіння та кермо;
Дзеркало;
дзвіночок.
ОПИСАНИЕ ТОВАРА:
| Размер колеса | 18 дюймов |
| Рама/вилка | высокопрочная сталь |
| Руль | 1-болтовое крепление, крашенная сталь, высота min=80, max= 88 |
| Рулевые накладки | прорезиненные грипсы |
| Сидение | Анатомическое, кожзам, улучшенного типа с доп.пластиковым фиксатором, высота min= 80, max= 89 |
| Подсидельный штырь | Крашеный, регулируется по высоте, зажим: болт |
| Каретка | разборная, на насыпных подшипниках |
| Система шатунов | "американка", одно-элементная со съёмной звездой |
| Защита цепи | Р-образная, сталь |
| Тормоза | передний-клещевой; задний- ножной |
| Колеса | резина YМ/ 18х2,125 (57-406) |
| Обода | крашеная сталь |
| Педали | пластмасса с боковыми отражателями |
| Багажник | НЕТ |
| Крылья | переднее / заднее, спортивные |
| Доп. Комплектация | боковые страховочные колёса, зеркало, звонок, свето-отражатели (передние/задние/ колесные), мягкие рулевые накладки |
| Вес | 10,0 кг |

Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMPULS BIKE |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Розмір рами | 10 |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Дзеркало заднього виду | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Крила | Так |
| Кількість зірок | 1 |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Тип профілю | Одностінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 років |
| Рост велосипедиста | від 115 |
| КОШИК | У НОВНОСТІ |
| Колір | ЧОРНО-СИНЬО-САЛАТОВИЙ |
| Наявність насоса | немає |
- Ціна: 4 435,20 ₴








