
Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls SP Beaver салатовый
- В наявності
- Код: SP 1619 СЛ
4 065,60 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НОВА ПОЛЕГШЕНА КОНСТРУКЦІЯ РАМИ.
ВЕЛОСИПЕД ДИТЯЧИЙ IMPULS 16 Дюймів YM 1619
САЛАТОВИЙ.
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ВІД 4-х років (ріст 110см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу.
-ГАЛЬМУВАННЯ можливо шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а так само передбачена захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
- регульовані по висоті сидіння і кермо;
- дзеркало;
- дзвіночок.
ОПИС ТОВАРУ:

Tel.
ДОСТАВКА ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
ВІДПРАВКА В ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ, ПРИ НАЯВНОСТІ ТОВАРУ НА СКЛАДІ.
(оптовикам відправка нп, делівері).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMPULS BIKE |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Розмір рами | Менше 9" |
| Рік випуску | 2021 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Дзеркало заднього виду | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Крила | Так |
| Кількість зірок | 1 |
| Материал обода | Сталь |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Тип профілю | Одностінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір | Салатово-чорний |
- Ціна: 4 065,60 ₴





