
Велосипед 16" дюймів 2-х колесний Impuls SP KITTY карамельний
- В наявності
- Код: SP 1617 карамельний
4 065,60 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
g>Велосипед 16" Impuls SP KITTY карамельний
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ОТ 4 років (зріст 110 см), які почали вчитися самостійно їздити та утримувати рівновагу.
-ТОРМОЖЕННЯ можливе через прокручування педалей у зворотний бік — надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від потрапляння одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
- регульовані за висотою сидіння й кермо;
- зеркало;
- дзвіночок.
ОПИС ТОВАРУ:
| Розмір колеса | 16 дюймів |
| Рама/вилка | високоміцна сталь |
| dth:234px">Кермо | 1-болтове кріплення, висота min = 70, max= 78 |
| Кермові накладки | прогумовані грипси |
| Сидіння | Анатомічний, шкір.зам, покращеного типу з фіксатором, висота min = 70, max = 79 |
| Підсидельний штир | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт |
| Каретка | розбірна, на насипних підшипниках |
| Система шатунів | "американка", одноелементна зі знімною зіркою |
| Захист ланцюга | Р-подібна, сталь |
| Гальма | передній-клещовий; задній — ножний |
| Колеса | резина YМ/ 16 х 2,125 |
| Ободи | фарбована сталь |
| Педалі | пластмаса з бічними відбивачами |
| Крила | переднє/заднє, спортивні |
| Доп. Комплектація | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), |
| Вага | 9,2 кг |

Доставка спортивних товарів по території України !
Відправка в день замовлення при наявності товара на складі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMPULS BIKE |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Колір | Персиковий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Розмір рами | Менше 9" |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Дзеркало заднього виду | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Кермо | Вигнутий |
| Крила | Так |
| Кількість зірок | 1 |
| Материал обода | Сталь |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Тип профілю | Одностінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
- Ціна: 4 065,60 ₴




