
Велосипед дитячий IMPULS CL LEON 20" чорно-синьо-салатовий
- В наявності
- Код: CL 2019 ЧСC
4 075,40 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед дитячий IMPULS CL LEON 20" чорно-синьо-салатовий
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ОТ 6 ЛЕТ (зріст 120 см), які почали вчитися самостійно їздити та утримувати рівновагу.
-ТОРМОЖЕННЯ можливе через прокручування педалей у зворотний бік — надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а також передбачений захист від потрапляння одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
Бічні страхувальні колеса;
регульовані за висотою сидіння й кермо;
зеркало;
дзвіночок;
багажник;
ОПИС ТОВАРУ:
Розмір колеса 20 дюймів
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88
Кермові накладки прогумовані грипси
Сидіння Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 80, max = 89
Підсидальний штир Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів "американка", одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібна, сталь
Гальма передній-клещовий; задній — ножний
Колеса резина YМ/ 20х2,125 (57-406)
Ободи фарбована сталь
Педалі пластмаса з бічними відбивачами
Багажник є
Крила переднє/за заднє, фарбована сталь
Доп. Комплектація Бічні страхувальні колеса, підніжка, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки
Вага 10,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник,Форм фактор рами | Цілісна |
| Вага | Бічні страхувальні колеса, підніжка, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/колісні), м'які кермові накладки,10.9 кг |
| Вага,Надувні колеса | 10,9 кг,Так |
| Гальма,Кількість коліс велосипеда | передній-клещовий; задній — ножний,2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист ланцюга,Матеріал виготовлення рами | Р-подібна, сталь,Вуглецева сталь |
| Каретка ,Розмір рами | розбірна, на насипних підшипниках ,Менше 9" |
| Кермо, Прасувати | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min = 80, max= 88,Для хлопчиків |
| Кермові накладки,Тип велосипеда | прогумовані грипси,Міський/дорожній |
| Колеса,Тип амортизації | гума YМ/20х2,125 (57-406), Без амортизацоїму |
| Крила,Конструкція вилки | переднє/за заднє, фарбована сталь,Жорстка |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Ободи,Передні гальма | фарбована сталь,Ободний механічний |
| Педалі,Кількість швидкостей | пластмаса з бічними відбивачами,1 |
| Підсидальний штир,Діаметр колеса/диска | Крашений, регулюється за висотою, затискач: болт,20" |
| Сидіння,Країна виробник | Анатомічний, шкірозамінний тип із дод.пластиковим фіксатором, висота min = 80, max = 89,Україна |
| Система шатунів,Задні гальма | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Ножний |
- Ціна: 4 075,40 ₴









