
Велосипед Impuls 29" X400 21" (гідравліка)
- В наявності
- Код: 29" X400-2.0 21" green
18 986 ₴
Велосипед Impuls 29" X400 (гидравлика) 20" 2021 NEW САЛАТОВЫЙ.
ПРЕКРАСНЫЙ ВЫБОР. УНИВЕРСАЛЬНЫЙ ВЕЛОБАЙК, ХОРОШЕЕ ОБОРУДОВАНИЕ И ХОРОШАЯ МАНЁВРЕННОСТЬ ПРИДАСТ УДОВОЛЬСТВИЕ В ЕЗДЕ.g>
Характеристика:
Рама-алюминиевая 6061, размер 21"
Вилка-сталь, амортизационная с алюминиевой коронкой LOCKOUT
>ng>Оборудование:Моноблок SHIMANO SL-M310
+пер.перек.SHIMANO FD-M310
+ зад.перек.SHIMANO RD-M370;
Шатун-Алюминиевый SHIMANO 24*34*42T;
Педали- алюмин;
Каретка-катридж NEKO;
Цепь-KMC;
Трещотка-SHIMANO CH-HG200-8;
Втулки-АЛЮM.SHUNFENG на пром.подшибник-Эксцентрик;
Обод-двойной алюминиевый IMPULS;
Покрышка-KENDA 29*2,1;
Подсидельный алюмин.
Вынос руля- алюминиевый IMPULS;
Руль-алюминиевый IMPULS;
Тормоз-Дисковый SHIMANO original перед. и задний Гидравлика;
КРЫЛЬЯ (NEW DESING) И ПОДНОЖКА, КАТАФОТЫ входит в комплектацию.

Компания
Tel.
,
,
ДОСТАВКА СПОРТИВНЫХ ТОВАРОВ ПО ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ.
ОТПРАВКА В ДЕНЬ ЗАКАЗА ПРИ НАЛИЧИИ ТОВАРА НА СКЛАДЕ.
Гарантии распространяются только на раму-от заводского брака. Рама является целой, без трещин.
Оборудование велосипеда, является сопутствующим.
Додатково велосипед можна доповнити сигнальними ліхтарями, спідометром, харчової флягою(баклажкой), різними транспортувальними сумочками, насосом, шестигранниками.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звик до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "веретенка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! По мірі експлуатації всі вмощується на свої місця і є необхідність все перевірити. Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам. Налаштування дискових гальм слід довірити спеціалісту по мірі необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMPULS BIKE |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.6 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 21" |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 120 мм |
- Ціна: 18 986 ₴









