
Велосипед Impuls 29" X400 21" (гідравліка)
- В наявності
- Код: 29" X400-2.0 21" green
17 691,50 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПРЕКРАСНИЙ ВИБІР. УНІВЕРСАЛЬНИЙ ВЕЛОБАЙК, ХОРОШЕ ОБЛАДНАННЯ І ХОРОША МАНЕВРЕНІСТЬ ДОДАСТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ В ЇЗДІ.
Характеристика:
Рама-алюміній 6061, розмір 21"
Вилка-сталь, амортизаційна з алюмінієвої коронкою LOCKOUT
Обладнання:
Моноблок SHIMANO SL-M310
+пер. перек.SHIMANO FD-M310
+ зад.перек.SHIMANO RD-M370;
Шатун-Алюмінієвий SHIMANO 24*34*42T;
Педалі - алюмін. профілю;
Каретка-катрідж NEKO;
Ланцюг KMC;
Тріскачка-SHIMANO CH-HG200-8;
Втулки-АЛЮМ.SHUNFENG на пром.подшибник-Ексцентрик;
Обод подвійний алюмінієвий IMPULS;
Покришка-KENDA 29*2,1;
Подсидельный алюмін. профілю.
Винос керма - алюмінієвий IMPULS;
Кермо-алюмінієвий IMPULS;
Гальма-Дискові SHIMANO original перед. і задній Гідравліка;
КРИЛА (NEW DESING) І ПІДНІЖКА, КАТАФОТИ входить в комплектацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IMPULS BIKE |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Розмір рами | 21" |
| Рік випуску | 2022 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Хід вилки | 120 мм |
- Ціна: 17 691,50 ₴





