
Велосипед Royal 24-FOX темно-синій 2024
- В наявності
- Код: 2424 FOX темно-синій
9 504 ₴
Велосипед спортивний Royal 24"-2024 Fox темно-синійtrong>
Характеристики:ong>> При 100% оплаті - доставка в подарунок ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ. Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда. Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.Рама 12,5" алюмінієва.
Вилка: алюмін. амортизаційна з LockOut.
Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 2,35" Wanda.
Обладнання:
зад. перем. SHIMANO RD-TZ500
пер. перем.ROYAL FD-TZ30
на кермі SHIMANO ST-EF500
Трещітка: SHUNFENG-7 index.
Шатун сталевий ROYAL
Кермо сталь + винос алюм.
Втулки: SHUNFENG перед. та задня з ексцентриком
Картридж NECO.
Гальма: дискові передні і задні механічні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 14.6 кг |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 95 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | 12" |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
- Ціна: 9 504 ₴





