
Велосипед Royal 24 DRIVE чорно-бірюзовий 2025
- В наявності
- Код: 2424 Drive-чор.бірюз
8 316 ₴
Велосипед спортивний Royal 24"-12.5 Drive чорно-бірюзовий.ong>
Характеристики:
Рама 12" сталева.
Вилка: амортизаційна з LockOut.> Обід: подвійний алюмінієвий.
Покришка: 24Х2,35" Wanda.
Обладнення:
зад. перем. SHIMANO RD-TZ500> пер. перем.ROYAL FD-TZ30
на кермі ROYAL ST-EF500
Трещітка: зірка SHUNFENG-7 index.
Шатун: ROYAL сталевий.
Кермо сталь + винос алюм.
Передня втулка з ексцентриком
Картридж NECO
Гальма: дискові передні і задні
У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСИПЕДА ВХОДИТЬ: КРИЛА, КАТАФОТИ, ПІДНІЖКА, ПАСПОРТ.
При 100% оплаті - доставка в подарунок

ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
пер. перем.ROYAL FD-TZ30
на кермі ROYAL ST-EF500
Трещітка: зірка SHUNFENG-7 index.
Шатун: ROYAL сталевий.
Кермо сталь + винос алюм.
Передня втулка з ексцентриком
Картридж NECO
Гальма: дискові передні і задні
У КОМПЛЕКТ ДО ВЕЛОСИПЕДА ВХОДИТЬ: КРИЛА, КАТАФОТИ, ПІДНІЖКА, ПАСПОРТ.
При 100% оплаті - доставка в подарунок

ДОСТАВКА СПОРТИВНИХ ТОВАРІВ ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.
Замовлений Вами велосипед буде зібраний і налаштований фахівцями. Вам залишиться встановити на місце тільки кермо, вело-сідло і педалі. Крила рекомендуємо встановлювати через деякого часу, щоб дитина звикла до габаритів велосипеда.
Через два тижні Вам необхідно зробити перше ТО: підтягнути всі гайки і болти, перевірити шатуни (накидним ключем на 15"). Ланцюг змащувати маслом "вереточка". І в обов'язковому порядку перевірити рульову!!! є необхідність все перевірити.Так ви збільшуєте термін придатності всім вузлам.Налаштування дискових гальм слід довірити фахівцю в міру необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.5 кг |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Зріст велосипедиста | 130-165 |
| Колір | Бірюзовий |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 95 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Розмір рами | 12" |
| Рік випуску | 2024 |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
- Ціна: 8 316 ₴







