
ВЕЛОСИПЕД ДИТЯЧИЙ IMPULS CL Liana 18Д. Біло-фіолетовий
- В наявності
- Код: 2017 CL Liana БФ
4 075,40 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед дитячий IMPULS CL Liana 18Д. біло-фіолетовий
-Дитячий 2х-колісний велосипед призначений для дітей ВІД 6-ть РОКІВ (зростання 120см), які почали вчитися самостійно їздити і утримувати рівновагу.
-ГАЛЬМУВАННЯ можливо шляхом прокручування педалей у зворотний бік - надійна цілісна система "американка".
-Для захисту від бруду передбачені широкі крила, а так само передбачена захист від попадання одягу в ланцюг.
-Так само є додатково:
регульовані по висоті сидіння і кермо;
дзеркало;
дзвіночок;
багажник;
ОПИС ТОВАРУ:
Розмір колеса 20 дюймів
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88
Рульові накладки прогумовані гріпси
Сидіння Анатомічне, кожзам, покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89
Подсидальный штир Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів "американка", одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-образна, сталь
Гальма передній-кліщовий; задній ножний
Колеса гума РОЗУМ/ 20х2,125 (57-406)
Обода фарбована сталь
Педалі пластмаса з бічними відбивачами
Багажник є
Крила переднє / заднє, фарбована сталь
Доп. Комплектація бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові
Вага 10,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Фіолетовий |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник,Форм фактор рами | Цілісна |
| Вага | бічні страхувальні колеса, дзеркало, дзвінок, світловідбивачі (передні/задні/ колісні), м'які накладки рульові,10.9 кг |
| Вага,Надувні колеса | 10,9 кг,Так |
| Гальма,Кількість коліс велосипеда | передній-кліщовий; задній ножний,2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист ланцюга,Матеріал виготовлення рами | Р-подібна, сталь, Вуглецева сталь |
| Каретка,Розмір рами | розбірна, на насипних підшипниках,10 |
| Кермо, Прасувати | 1-болтове кріплення, фарбована сталь, висота min=80, max= 88,Для дівчаток |
| Колеса,Тип амортизації | гума РОЗУМ/20х2,125 (57-406), Без амортизацої |
| Крила,Конструкція вилки | переднє / заднє, фарбована сталь,Жорстка |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Обода,Передні гальма | фарбована сталь,Ободний механічний |
| Педалі,Кількість швидкостей | пластмаса з бічними відбивачами,1 |
| Підсидальний штир,Діаметр колеса/диска | Фарбований, регулюється по висоті, затиск: болт,20" |
| Рульові накладки,Тип велосипеда | прогумовані гріпси,Міський/дорожній |
| Сидіння,Країна виробник | Анатомічне, кожзам, покращеного типу з дод. пластиковим фіксатором, висота min= 80, max= 89,Україна |
| Система шатунів,Задні гальма | "американка", одноелементна зі знімною зіркою,Ножний |
- Ціна: 4 075,40 ₴








