
Шина для трактора 6.00-13, дорожня, з камерою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3614
1 623 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 6" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 1650 кг |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Виробник | Good Tire |
- Ціна: 1 623 ₴

