
Покришка для мотоблоків 5.00-10, з камерою, 6PR
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KM-4773
1 275 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Камера |
| Ширина шини | 5" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Селхоспотехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр | 500 мм |
| Максимальне навантаження | 280 кг |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 1 275 ₴

