
Колесо поворотне поліуретан 200 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3203
1 027 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3203, Колесо поворотне поліуретан 200 мм, KD-3203, 1 279.00грн., KD-3203, General, Поворотные колеса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 235 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал диска | Чавун |
| Навантаження на колесо | 500 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 1 027 ₴

