
Колесо поворотне з алюмінієвим диском 200 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3223
1 001 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3223, Колесо поворотне з алюмінієвим диском 200 мм, KD-3223, 1 246.00грн., KD-3223, General, Поворотные колеса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 238 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Навантаження на колесо | 450 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал диска | Алюміній |
- Ціна: 1 001 ₴

