
Шина на скутер 130/60-13, Sosoon SY-119, TL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8137
963 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина на скутер 130/60-13, Sosoon SY-119, TL виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Даний вид протектора відноситься до дорожньо спортивної гуми, вона призначена виключно для поїздок по асфальту і має мінімальні канавки для відведення води з плями контакту, такий протектор дозволяє впоратися з дрібним дощем або росою і збереже стійкість транспортного засобу, так само така гума максимально швидко прогріватися і дозволяє дуже швидко отримати максимальне зчеплення. Але вона не здатна впоратися навіть із середнім дощем, тому його доведеться перечекати. Це безкамерна покришка, вона призначена для установки без камери, за умови використання відповідного диска, але при необхідності її можна встановити і замість камерної покришки, доукомплектувати камерою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sosoon |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шина |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Ширина шини | 130 мм |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 58 |
| Індекс швидкості | M |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Діаметр колеса/диска | 13" |
- Ціна: 963 ₴

