
Колесо рульове для візка 160 мм., чавун-поліуретан
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4741
844 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4741, Колесо рульове для візка 160 мм., чавун-поліуретан, KD-4741, 1 051.00грн., KD-4741, General, Колеса и ролики для гидравлических тележек
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал диска | Чавун |
| Ширина | 50 см |
| Діаметр | 160 мм |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Ось | 20 мм |
| Тип шини | Лита |
| Навантаження на колесо | 800 кг |
| Довжина ступі | 50 мм |
- Ціна: 844 ₴

