
Колесо лите для тачки 4.00-8, вісь 25 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3166
812 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3166, Колесо лите для тачки 4.00-8, вісь 25 мм., KD-3166, 1 011.00грн., KD-3166, , Колеса на литой резине
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Диск |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 25 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 210 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 62 мм |
- Ціна: 812 ₴

