
Колесо на тачку посилене, пневматичну 4.80/4.00-8, 25 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-7381
743 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
7381, Колесо на тачку посилене, пневматичну 4.80/4.00-8, 25 вісь, KD-7381, 913.00грн., KD-7381, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 25 мм |
| Довжина ступі | 80 мм |
| Діаметр | 389 мм |
| Тип шини | Пневматична |
| Ширина | 93 мм |
| Матеріал диска | Метал |
- Ціна: 743 ₴

