
Колесо с алюминиевым диском 100 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4735
690 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4735, Колесо с алюминиевым диском 100 мм., KD-4735, 860.00грн., KD-4735, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Диск |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 58 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Навантаження на колесо | 240 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 50 см |
| Матеріал диска | Алюміній |
| Тип комплектуючого | Колесо |
- Ціна: 690 ₴

