
Шина для мотоблока 4.00-10 Шершава з камерою, TT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-6570
798 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина для мотоблока 4.00-10 Шершава з камерою, TT
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шини | 482 мм |
| Максимальне навантаження | 265 кг |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Ширина шини | 118 |
- Ціна: 798 ₴

