
Колесо нейлон для візка 200 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4740
652 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4740, Колесо нейлон для візка 200 мм., KD-4740, 811.00грн., KD-4740, General, Колеса и ролики для гидравлических тележек
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 50 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 1000 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Нейлон |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 652 ₴

