
Колесо поліуретанове з кронштейном 125 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3197
647 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3197, Колесо поліуретанове з кронштейном 125 мм, KD-3197, 805.00грн., KD-3197, General, Колесо с неповоротным кронштейном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 164 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал диска | Чавун |
| Навантаження на колесо | 320 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 647 ₴

