
Металеве колесо поворотне 200 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3211
632 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3211, Металеве колесо поворотне 200 мм, KD-3211, 738.00грн., KD-3211, , Промышленные колеса
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 235 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 235 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 632 ₴

