
Покришка для квадроцикла 13x5.00-6 Good Tire
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2834
551 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка з 25 процентним вмістом чистої гуми набагато краща і щільніша за свої стандартні аналоги. Вона м'якіша і не боїться низьких температур, у неї дуже міцний протектор і корт, що забезпечує їй надійніший захист від проколів. Покришки мають стандартний розмір і легко сідають на будь-який диск відповідного діаметра. Ця покришка має кращі техніко-фізичні властивості на відміну від звичайної, тому вона прослужить набагато довше. Здійснити заміну покришки можна навіть у домашніх умовах без допомоги спеціалістів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 38 |
| Індекс швидкості | A4 |
| Країна виробник | Китай |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Good Tire |
| Діаметр колеса/диска | 6" |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 551 ₴

