
Поворотне колесо з гальмом 200 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3182
568 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотне колесо має спеціальний кронштейн, виготовлений з оцинкованого металу, на якому встановлена додаткова гальмівна система, вона фіксує колесо в нерухомому стані легким натисканням. Щоб розблокувати колесо, досить відпустити гальмо, і воно знову готове їхати, цей кронштейн кріпиться до спеціального майданчика для кріплення системи до Вашого стелажу або візка, у місці їх з'єднання встановлено кульковий підшипник для легшого повороту. Додатково підшипник обладнаний пилком, щоб не засмічувати поворотну систему. Саме колесо виготовлене методом штампування з оцинкованого аркуша та має роликовий підшипник, який витримує великі навантаження й може перевозити важчі вантажі. Для плавності ходу встановлений гумовий протектор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Поворотне | Так |
| Прогумоване | Так |
| Матеріал | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал диска | Метал |
| Ширина | 50 см |
| Діаметр | 200 мм |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Навантаження на колесо | 185 кг |
| Висота до кронштейна | 235 мм |
- Ціна: 568 ₴

